Prof. Dr. Taner Aydın Son Eklenen Blog Yazılarım

Her Bel Ağrısı Fıtık mıdır?

Bel ağrıları, toplumda çok sık görülen ve en sık iş gücü kaybına sebep olan ağrılardandır. Toplumda her 100 kişiden 70-80’i hayatının bir döneminde bel ağrısından yakınır.
DEVAMINI OKU

Proloterapi

Bizde ağrılardan kurtulmak size seanslar kadar uzak. Hastamızın 3. Seanstaki söylemleri...
DEVAMINI OKU

Ploroterapi + Manuel Terapi

Galip amca bize geldiğin de öncelikle bel ağrısı şikayetleri vardı. Manuel terapi, Proloterapi olmak üzere 3 seansla birlikte enjeksiyon yöntemi uygulandı. Şimdi oda çok rahat bizde ..
DEVAMINI OKU

Ozon Terapi

Serum ozonlama metodu ile hastamızın kronik yorgunluk sendromu, sabah kalkmada tutukluk kas ve iskelet sistemindeki ağrılar tetik noktalar ve bir metobilik atıkların vücuttan atılması detoks amaçlı bir tedavi planlanmıştır
DEVAMINI OKU

Manuel Terapi

Mauel terapi ile ağrılardan kurtulmak artık mümkün!
DEVAMINI OKU

Hacamat

Mihcam Aleti ile veya Jiletle yapılır.Şişeler ağrıyan bölgelere tutturulur.Şişeler yarım saat ağrıyan bölgede pis kanı toplar şişelerin yarım saat beklemesi sonucunda orası iyice uyuşur sonra şişeler çıkarılır ince ince jilet
DEVAMINI OKU

Damariçi Beslenme (Multivitamin)

Birçok kişi günlük diyetlerinden gerekli olan esansiyel vitaminleri yeterli alamamaktadır. Vitamin yetersizliği başağrıları yorgunluk, güçsüzlük, tükenmişlik, kolay morarmaya kanamaya maruz bırakabilir
DEVAMINI OKU

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Nedir?

Tamamlayıcı Tıp, hastanın bir bütün olarak ele alındığı, hasta odaklı ve kanıta dayalı bir yaklaşımla hastalara sağlık hizmetinin verildiği bir bilim dalıdır.
DEVAMINI OKU

Kök Hücre nedir?

Farklı hücre tiplerine dönüşebilme potansiyeline ve kendisini yenileyebilme gücüne sahip olan hücrelere "kök hücre” adı verilmektedir.
DEVAMINI OKU

Rejeneratif (yenileyici) Tıp nedir?

Rejeneratif tıp, kök hücrelerin etkisini ve vücudun hasarlanmış hücre, doku ve organlarını kendi kendine onarabilme yeteneğini inceleyen bilim dalıdır.
DEVAMINI OKU